Začínajúci podnikatelia

Poskytujeme poradenstvo začínajúcim podnikateľom v rôznych odvetviach.


Začínať podnikať v dnešnej dobe nie je jednoduché a práve preto sme tu pre Vás.

Informujeme Vás o povinnostiach, právach, daňových výdavkoch, personálnych výdavkoch a poradíme Vám ako sa vysporiadať s rôznymi situáciami. Pripravíme Vás na obchodné prípady, ktoré poznáme z praxe od našich klientov a z vlastného podnikania. Upozorníme Vás na dôležité kroky, právne úpravy a zákony týkajúce sa odvetvia podnikania, či podnikania ako takého.

Služba poradenstva pre začínajúcich podnikateľov zahŕňa:

  • Analýzu konkurencie
  • Poradenstvo v oblasti: daní, právach, povinnostiach, personalistiky, výdavkov, nákladoch, obchodných prípadoch, zákonov a iné.
  • Optimalizácie (na vyžiadanie)
  • A iné k príslušnému odvetviu…

Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Vysoko hodnotim kvalitny profesionalny a ustretovy pristup, komplexne poradenstvo a zastresenie vsetkych potrebnych nalezitosti. Stretnutie bolo mozne aj pocas vianocnych sviatkov a vikendov. Kontakt na vas som uz posunula dalej 🙂 Tesim sa na dalsiu spolupracu.

Mgr. Andrea Šípošová Company CEO mA-Mount, spol. s.r.o.

Ocenujem kvalitu poradenstva. Riesili sme prácu v zahranicií a dostali sme odpoved na kazdu otazku, priame jednanie aj cena super. U inych som ocakaval vyssiu uroven – nebudem menovat. Urcite sa na Vas obratim aj v inej veci. (Zdroj: Google Moja Firma)

Stanislav Kubala

Odporucam. Rychle a priame jednanie. (Zdroj: Google Moja Firma)

Jakub Severín