Začínajúci podnikatelia

Poskytujeme poradenstvo začínajúcim podnikateľom v rôznych odvetviach.


Začínať podnikať v dnešnej dobe nie je jednoduché a práve preto sme tu pre Vás.

Informujeme Vás o povinnostiach, právach, daňových výdavkoch, personálnych výdavkoch a poradíme Vám ako sa vysporiadať s rôznymi situáciami. Pripravíme Vás na obchodné prípady, ktoré poznáme z praxe od našich klientov a z vlastného podnikania. Upozorníme Vás na dôležité kroky, právne úpravy a zákony týkajúce sa odvetvia podnikania, či podnikania ako takého.

Služba poradenstva pre začínajúcich podnikateľov zahŕňa:

  • Analýzu konkurencie
  • Poradenstvo v oblasti: daní, právach, povinnostiach, personalistiky, výdavkov, nákladoch, obchodných prípadoch, zákonov a iné.
  • Optimalizácie (na vyžiadanie)
  • A iné k príslušnému odvetviu…

Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin UhrinaCEONONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik GiertlCOFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN