Reklama Facebook

Vytvoríme pre Vašu spoločnosť reklamnú kampaň ktorá bude mať efekt.


Správne nastavenie a cielenie reklamy na Facebooku generuje prínos pre Vaše produkty a služby. Váš projekt či spoločnosť si najprv zanalyzujeme, vypracujeme cieľový plán a ponuku, ktorú Vám predložíme na schválenie, zanalyzujeme priamu konkurenciu a spracujeme reklamnú kampaň šitú na mieru!

V rámci služieb reklamy Facebook poskytujeme:

  • Profesionálne poradenstvo
  • Analýzu konkurencie v cene
  • Nastavenie reklamnej kampane
  • Cielenie reklamnej kampane
  • Spracujeme profesionálne reklamné texty
  • Upravíme grafické prvky
  • Vašu webstránku či projekt zhodnotíme a poskytneme poradenstvo

Po dôkladnej analýze Vám prestrieme odhad konverzií a mieru úspechu. V prípade nízkych hodnôt Vás vopred upozorníme a navrhneme úpravu tých častí, ktoré sú potrebné.

Naša spoločnosť nie je viazaná a pre to „netlačíme“ nevýhodný produkt klientovi.

Poznámka: Tento druh reklamy resp.: jej lokalizácia, nie je vhodná pre každé zameranie podnikania. Jej najväčšie uplatnenie nachádzame v budovaní značky a pri predaji produktov.

Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin UhrinaCEONONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik GiertlCOFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN