Právne vzťahy

Právne vzťahy


Podnikanie so sebou nesie istú mieru rizika a zodpovednosti a nie je zriedkavé že pri Vašej práci a zamestnávaní vzniknú spory voči zamestnancovi či obchodnému partnerovi.

Právo a právne normy sa realizujú hlavne v právnych vzťahoch, ktorých účastníkmi sú adresáti právnych noriem. Títo účastníci v právnych vzťahoch vystupujú ako nositelia oprávnení a právnych povinností. Právne vzťahy sú teda hlavnou formou realizácie práva. Právna norma ustanovuje, na základe akej právnej skutočnosti môže právny vzťah vzniknúť, zmeniť sa a zaniknúť, kto môže byť subjektom konkrétneho právneho vzťahu a aké práva a povinnosti majú tieto subjekty. Právne vzťahy sú založené a vznikajú poväčšine na základe prejavu vôle niektorého zo subjektov alebo všetkých zúčastnených subjektov.

Poskytujeme poradenstvo a zastupovanie v rámci pracovno-právnych vzťahov, obchodných vzťahoch a riešenie vzniknutých situácií v týchto vzťahoch, prípadnú nápravu a sprostredkovanie zastupovania pri vzniknutom spore pred súdom.

Všetky služby advokáta sú poskytované sprostredkovane, a to licencovaným advokátom.

Máte záujem o služby advokáta? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin UhrinaCEONONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik GiertlCOFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN