O Nás

GLOBERG 
Accounting
Digital marketing
Company service

Niečo z histórie

Spoločnosť GLOBERG-Accounting vznikla 25.10.2017 ako pokračovanie živnosti jedného zo zakladateľov Samiho Leskovského prevádzkovanú od roku 2015. Na založení sa podieľali Sami Leskovský a Zuzana Leskovská. Hlavným zameraním spoločnosti je externé vedenie účtovníctva. V súčasnosti sme rozšírili záber našich outsourcingových služieb o zakladanie spoločností, digitálny marketing, tvorbu web stránok a iné služby v sektore business to business. Našim klientom sa snažíme zabezpečiť čo najviac kvalitných služieb využívaných podnikateľmi s dôrazom na individuálny prístup a vysokú kvalitu.

ZNAČKA "GLOBERG"

Názov “GLOBERG” resp. táto značka, spája myšlienku spoločnosti s rodokmeňom jedného zo zakladateľov. “GLO” značí GLOBÁLNE služby v oblasti podnikania a “BERG” pochádza z rodokmeňa rodiny BERGMAN
vedenie-uctovnictva

Inovácie

Spojiť spoľahlivú staršiu generáciu našich Vážených učiteľov a kreatívno-inovatívny kolektív, je niekedy náročné. Cez to všetko sa nám to podarilo! Ponúkame Vám inovatívne služby založené na 25 ročných skúsenostiach nášho personálu. Našim klientom sme otvorili možnosť vidieť svoje účtovníctvo v reálnom čase a získať tak dokonalý prehľad o dani z prímov, dani z pridanej hodnoty, pohľadávkach, záväzkoch, mzdách a iných dôležitých informáciach. Pracujeme pružne, spoľahlivo, efektívne a zásadovo.

Dcérske spoločnosti a projekty

“BI” ako Business a “ROOF” ako Roofing, v doslovnom preklade “biznis zastrešenie”… Zámerom tohto projektu je rozšírenie/oddelenie služieb našej spoločnosti o zakladanie spoločností, zmeny a zápisy v obchodnom registri, vypracovanie povinnej predpisovej dokumentácie a smerníc, poradenstvo a optimalizácie. Tento projekt je založený na individuálnom prístupe a kvalite služieb a informácií nie len pred začatím podnikania ale aj počas podnikania.

Rodinnú spoločnosť SolidBuild, spol. s r.o. založili: Sami Leskovský a Peter Hromada v roku 2018. Dcérska spoločnosti SolidBuild je špecializovaná na rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, a stavebné práce ako: elektroinštalácie, vodoinštalácie, omietanie, obkladanie, maľovanie, suchá stavba a iné. Náš personál zabezpečuje kompletný servis projektov od dodávok stavebných materiálov, až po dodávky stavebných prác.

Stručné infomácie

VZNIK SPOLOČNOSTI:
Spoločnosť GLOBERG-Accounting, spol. s r.o. vznikla v roku 2017. 
 
Skúsenosti:
Náš personál má viac ako 25 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva a viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu.
 
Bezpečnosť:
Od počiatku naša spoločnosť kládla dôraz na bezpečnosť a na základe toho ju vieme našim zákazníkom garantovať. Čítať viac o bezpečnosti. 
 
PRIESTORY a pracoviská:
Hlavná kancelária spoločnosti sa nachádza na Furdekovej ulici číslo 16, 851 04 Bratislava – petržalka. Pracovisko máme aj vo Zvolene – Viac info v sekcii kontakt.
POISTENIE ZODPOVEDNOSTI:
Sme poistený voči škodám, ktoré vznikli pri výkone nášho povolania až do výšky 70 000 €. Poistné krytie a plnenie zabezpečuje spoločnosť Allianz.
 
Motto spoločnosti:
“miera kvality našej práce je miera spokojnosti nášho klienta.”
 
Sídlo spoločnosti:
FURDEKOVA 16 (Budova VŠEMVS), 851 04 BRATISLAVA
 
Výpis z obchodného registra
 
FINANČNY STATUS SPOLOČNOSTI

Povedali o nás

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin Uhrina CEO NONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik Giertl COFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN

V mene spolocnosti Flex Enterprise s.r.o , vam dakujem za uctovne sluzby a za opravu uctovnictva

vedenie-uctovnictva
Denis Rusňák Konateľ FLEX ENTERPRISE, s.r.o.

Chcem sa podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, flexibilitu, komunikaciu a pristup vo vseobecnosti. Urcite odporucam.

vedenie-uctovnictva
Michal Berta

Chcem sa podakovat za promptne vyriesenu situaciu, ktora u mna nastala. Vsetko dopadlo dobre aj ked spolupraca prebehla uz davnejsie, vysledok sa ukazal az teraz. V skratke hodnotim sluzby firmy za kvalitne a priame. Dokonale prepocitane moje poziadavky…

vedenie-uctovnictva
Valéria Petráková CEO

Vysoko hodnotim kvalitny profesionalny a ustretovy pristup, komplexne poradenstvo a zastresenie vsetkych potrebnych nalezitosti. Stretnutie bolo mozne aj pocas vianocnych sviatkov a vikendov. Kontakt na vas som uz posunula dalej 🙂 Tesim sa na dalsiu spolupracu.

vedenie-uctovnictva
Mgr. Andrea Šípošová Company CEO mA-Mount, spol. s.r.o.

Ocenujem kvalitu poradenstva. Riesili sme prácu v zahranicií a dostali sme odpoved na kazdu otazku, priame jednanie aj cena super. U inych som ocakaval vyssiu uroven – nebudem menovat. Urcite sa na Vas obratim aj v inej veci. (Zdroj: Google Moja Firma)

vedenie-uctovnictva
Stanislav Kubala

Odporucam. Rychle a priame jednanie. (Zdroj: Google Moja Firma)

vedenie-uctovnictva
Jakub Severín