O Nás

GLOBERG 
Accounting
Digital marketing
Company service
VZNIK SPOLOČNOSTI:
Spoločnosť GLOBERG-Accounting, spol. s r.o. vznikla v roku 2017. 
 
Skúsenosti:
Náš personál má viac ako 25 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva a viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu.
 
Bezpečnosť:
Od počiatku naša spoločnosť kládla dôraz na bezpečnosť a na základe toho ju vieme našim zákazníkom garantovať. Čítať viac o bezpečnosti. 
 
PRIESTORY a pracoviská:
Hlavná kancelária spoločnosti sa nachádza na Bosákovej ulici číslo 7, 851 04 Bratislava – petržalka. Pracovisko máme aj vo Zvolene – Viac info v sekcii kontakt.
POISTENIE ZODPOVEDNOSTI:
Sme poistený voči škodám, ktoré vznikli pri výkone nášho povolania až do výšky 70 000 €. Poistné krytie a plnenie zabezpečuje spoločnosť Allianz.
 
Motto spoločnosti:
“miera kvality našej práce je miera spokojnosti nášho klienta.”
 
Sídlo spoločnosti:
Šustekova 29, 851 04 BRATISLAVA
 
Výpis z obchodného registra
 
FINANČNY STATUS SPOLOČNOSTI

Vysoko hodnotim kvalitny profesionalny a ustretovy pristup, komplexne poradenstvo a zastresenie vsetkych potrebnych nalezitosti. Stretnutie bolo mozne aj pocas vianocnych sviatkov a vikendov. Kontakt na vas som uz posunula dalej 🙂 Tesim sa na dalsiu spolupracu.

Mgr. Andrea Šípošová Company CEO mA-Mount, spol. s.r.o.

Ocenujem kvalitu poradenstva. Riesili sme prácu v zahranicií a dostali sme odpoved na kazdu otazku, priame jednanie aj cena super. U inych som ocakaval vyssiu uroven – nebudem menovat. Urcite sa na Vas obratim aj v inej veci. (Zdroj: Google Moja Firma)

Stanislav Kubala

Odporucam. Rychle a priame jednanie. (Zdroj: Google Moja Firma)

Jakub Severín