Daňové priznania

Daňové priznania


Naša spoločnosť Vám na základe Vami doručených podkladov promptne a precízne vypracuje daňové priznanie každého druhu vrátane všetkých zákonom stanovených príloh. Dôležitá pri vypracovávaní daňového priznania je optimalizácia daňového základu, od ktorého sa odvíja výška platenej dane. Všetky potrebné dokumenty, ktoré je potrebné doložiť s Vami prediskutujeme a vysvetlíme Vám Vaše možnosti.

Radi Vám poradíme ohľadom každej skutočnosti, ktorá sa týka Vášho daňového priznania. Našou prioritou je diskrétnosť, bezchybnosť vypracovania a včasnosť podania daňového priznania na príslušný daňový úrad. Preferujeme osobitný prístup k našim klientom a garantujeme maximálnu diskrétnosť a lojalitu.

Spracujeme:

  • Daňové priznania k dani z príjmu pre fyzické osoby typ A, zahraničie aj tuzemsko
  • Daňové priznania k dani z príjmu pre právnické osoby, s.r.o., o.z., n.o.
  • Výpočet preddavkov na daň z príjmu
  • Výpočet odloženej dane
  • Výpočet splatnej dane, Daň z pridanej hodnoty
  • Daň z motorových vozidiel
  • Daň zo závislej činnosti
  • Položky zvyšujúce a znižujúce základ dane

Každý náš klient má možnosť platiť preddavky na DP v mesačnom spracovaní účtovníctva.

Máte záujem o daňové priznanie? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin UhrinaCEONONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik GiertlCOFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN