Daňové poradenstvo

Potrebujete si poradiť s daňami pri svojom projekte a neviete ako na to? Pomôžeme Vám. Poskytujeme služby poradenstva v oblasti daní.


Často sa stretávame s kvalitným a duchaplným plánom, ktorý však predstavuje rôzne daňové výdavky. Klienti, ktorí nemajú vedomosti o daniach vyplývajúcich z podnikania či projektu zostávajú zaskočení výškou daňových poplatkov a dostávajú sa tak v istých prípadoch aj do straty.

Je potrebné tieto situácie predvídať a dokázať ich spracovať ešte pred tým, ako k takému prípadu dôjde.

Ak potrebujete dane optimalizovať, pozrite si našu službu OPTIMALIZÁCIE.

Služba daňového poradenstva zahŕňa:

  • Konzultácie
  • Analýzu a výpočet daní
  • Právne informácie o daniach k projektu/spoločnosti
  • Návrh optimalizácie daní (bez implementácie)
  • Možnosť spracovať kompletný prehľad (na vyžiadanie – za poplatok)

Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás!


Naše referencie:

Este nikdy som nezazil tak profesionalne spravanie, ako u firmy GLOBERG – Accounting. Vdaka nim mam konecne uctovnictvo v poriadku. Ak niecomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktory mi nieje jasny, vysvetlia mi to zrozumitelne.

vedenie-uctovnictva
Martin UhrinaCEONONSTOP POTRAVINY

Mozem len odporucit! Flexibilne a ustretove jednanie, ktore nema u nikoho ineho obdobu. Profesionalny pristup, kvalitny a nadstandardny servis!

vedenie-uctovnictva
Erik GiertlCOFFEE TAXI

V mene obcianskeho zdruzenia KASPIAN sa chceme podakovat firme GLOBERG-Accounting za sluzby, ktore nam poskytuje a ulahcuje administrativnu cinnost. Flexibilne reagovali na nase potreby. Komunikacia a nasledny servis prebieha na kvalitnej urovni. Urcite odporucame.

vedenie-uctovnictva
KASPIAN